Autor textu MediaGuru
V meziročním srovnání se počet předplatitelů streamovací služby
Disney+ zhruba zdvojnásobil.
Americká mediální a filmová společnost Walt Disney hospodařila ve třetím finančním čtvrtletí s čistým ziskem 918 milionů dolarů (téměř 20 miliard Kč) po ztrátě 4,72 miliardy dolarů před rokem, kdy její aktivity tvrdě zasáhla pandemie covidu-19. Oznámila to firma. Výsledky podpořilo mimo jiné znovuotevření zábavních parků společnosti.
Celkové tržby ve finančním čtvrtletí, které skončilo 3. července, vzrostly meziročně o 45 procent na více než 17 miliard dolarů. Tržby divize zahrnující zábavní parky stouply na 4,3 miliardy dolarů z 1,1 miliardy před rokem, napsala agentura AP. Firma nicméně upozornila, že v řadě zábavních parků je stále omezena kapacita návštěvníků.
Společnost Walt Disney rovněž oznámila, že počet předplatitelů její streamovací služby Disney+ na konci čtvrtletí dosáhl 116 milionů. V meziročním srovnání se tak zhruba zdvojnásobil.
Celkové tržby překonaly očekávání analytiků, kteří je podle průzkumu společnosti FactSet odhadovali na zhruba 16,8 miliardy dolarů.
-čtk-
# video # Disney+ # předplatné # VOD # předplatitel # SVOD
Autor textu MediaGuru
Vláda podporuje i poslanecký návrh na omezení poplatků pro ČT a ČRo.
Chce rozšířit okruh lidí a firem, které od placení poplatku osvobodí.
Allegro spouští novou marketingovou kampaň s postavou „Cenfluencera“,
která má zákazníkům ukázat, že výhodné nákupy nejsou omezené pouze na
období sezónních slev
# Aktuality # Lidé # Marketing
Novou ředitelkou značky a marketingové komunikace T-Mobilu se od srpna stane
Tímea Balogh. Do české pobočky přichází ze skupiny Deutsche Telekom, kde
měla na starosti marketing pro spotřebitelský segment.