Marketingovou komunikaci T-Mobile povede Tímea Balogh

Novou ředitelkou značky a marketingové komunikace T-Mobilu se od srpna stane Tímea Balogh. Do české pobočky přichází ze skupiny Deutsche Telekom, kde měla na starosti marketing pro spotřebitelský segment.

Tímea Balogh, zdroj: T-Mobile

Společnost T-Mobile Czech Republic obsadila pozici ředitelky značky a marketingové komunikace (Head of Brand & Marketing Communication). Od 1. srpna ji převezme Tímea Balogh, která přichází ze skupiny Deutsche Telekom.

Baloghová dosud působila jako marketingová manažerka pro B2C segment v Evropě, kde se věnovala brand positioningu, plánování marketingové komunikace a realizaci kampaní napříč evropskými trhy. Předtím téměř pět let pracovala v oblasti brandu společnosti Magyar Telekom.

Zkušenosti získala také během desetiletého působení v kreativních agenturách, mimo jiné v DDB Budapest, ACG Budapest nebo Republic Group.

V nové funkci bude odpovědná za další rozvoj značky T-Mobile, propojení brandové strategie s obchodními cíli a za řízení konzistentní komunikace produktů i samotné značky.

# marketing # T-Mobile # značka # brand # marketingová komunikace # Tímea Balogh

Drivemedia_2 Reklama

Guru Weekly

Každé pondělí nejnovější články v Guru Weekly přímo do vaší e-mailové schránky.

Mohlo by vás zajímat