Autor textu MediaGuru
Vadim Fojtík, zakladatel týdeníku Hrot, šéfredaktor a ředitel
vydavatelské společnosti Hrot, zemřel po krátké nemoci v pátek
26. května ve věku 49 let.
Vadim Fojtík, zakladatel týdeníku Hrot, šéfredaktor a ředitel vydavatelské společnosti Hrot, zemřel po krátké nemoci v pátek 26. května ve věku 49 let. O jeho skonu informoval v pondělí týdeník Hrot.
Na českém mediálním trhu působil Vadim Fojtík přes dvacet let. Největší část profesní kariéry, takřka šestnáct let, strávil v ekonomickém týdeníku Euro, kde působil jako reportér, zástupce šéfredaktora a v letech 2016 až 2019 jako šéfredaktor časopisu. Novinářskou kariéru začínal v ekonomické redakci Denního telegrafu, pracoval i v Zemědělských novinách, Hospodářských novinách a Lidových novinách. Zkušenosti má i z prostředí PR, na pozici account managera pracoval v největší české PR agentuře AMI Communications.
Poslední rozloučení se na přání pozůstalých uskuteční v úzkém kruhu. Novináři z týdeníku Hrot chystají crowdfundingovou kampaň na podporu rodiny svého zesnulého kolegy.
-mav-
# Hrot # Vadim Fojtík # novinář # šéfredaktor # úmrtí
Autor textu MediaGuru
# Aktuality # Lidé # Marketing
Novou ředitelkou značky a marketingové komunikace T-Mobilu se od srpna stane
Tímea Balogh. Do české pobočky přichází ze skupiny Deutsche Telekom, kde
měla na starosti marketing pro spotřebitelský segment.
Prima upravuje programové schéma hlavního kanálu. Seznamovací reality show
Are You The One? Česko se přesouvá z podvečerního vysílání do pozdního
večera po 22. hodině.
TV Nova zahájila natáčení nového seriálu Boží plán.
Čtyřiadvacetidílná novinka od tvůrců Jedné rodiny sází na příběh
trojice přátel. Hlavní role ztvární Marek Lambora, Václav Matějovský a Filip Březina.