Autor textu MediaGuru
Při příležitosti 22. narozenin odvysílá TV Óčko
220 nejúspěšnějších hudebních videoklipů za posledních deset let.
Televize Óčko začala vysílat 1. 10. 2002 pod názvem Stanice O jako první česká hudební televize. Stalo se to symbolicky v den, kdy se slaví Mezinárodní den hudby. K oběma těmto příležitostem odvysílá Óčko 22 let poté celkem 220 nejúspěšnějších hudebních videoklipů za posledních 10 let. Přinese tak maraton 15 hodin hudebních videoklipů posledního desetiletí.
„Óčko patří v současné době mezi tuzemskými médii k těm s největším zásahem na sociálních sítích, proto jsme se obrátili na statisíce svých sledujících, aby přispěli svými tipy na oblíbené hity z poslední dekády. Fanoušci tak budou mít unikátní možnost přímo ovlivnit, jak konkrétní výběr klipů ve vysílání, tak i jejich finální pořadí," uvádí programový ředitel Óčka Alexandr Guha.
Vysílaní odstartovalo v 6:00 a skončí až ve 21:00, kdy začíná warm-up hot hitů před premiérovým dílem španělské verze reality show Naked Attraction Iberia.
Finální „dvaadvacítku" těch nejlepších klipů odvysílá Óčko znovu v extra žebříčku TOP 22 v sobotu 5. října od 16 hodin.
-mav-
# TV # program # TV Óčko # hudba # vysílání # hit
Autor textu MediaGuru
Vláda podporuje i poslanecký návrh na omezení poplatků pro ČT a ČRo.
Chce rozšířit okruh lidí a firem, které od placení poplatku osvobodí.
Allegro spouští novou marketingovou kampaň s postavou „Cenfluencera“,
která má zákazníkům ukázat, že výhodné nákupy nejsou omezené pouze na
období sezónních slev
# Aktuality # Lidé # Marketing
Novou ředitelkou značky a marketingové komunikace T-Mobilu se od srpna stane
Tímea Balogh. Do české pobočky přichází ze skupiny Deutsche Telekom, kde
měla na starosti marketing pro spotřebitelský segment.