Autor textu MediaGuru
„Naši to s náma nemaj lehký,“ říkají děti v novém reklamním spotu
společnosti Sportisimo.
Sportisimo, řetězec se sportovním vybavením, spustilo svou kampaň zaměřující se na návrat do školy. Promlouvat v ní nechává děti, které říkají: „Naši to s náma nemaj lehký.”
Kampaň je k vidění v televizi, rádiu, na internetu a v místě prodeje, kde Sportisimo vybízí k nákupu dětských a juniorských věcí do školy i na hřiště. Reklamní spot, jenž bude nasazen na stanicích skupiny Prima a na YouTube, přitom jede na notě klasických rodičovských trápení s tím, že dětem je neustále všechno malé a své oblečení ani boty vůbec nešetří.
Televizní reklamní spot řetězce Sportisimo
„Protože věci do školy pořizují primárně rodiče, při přípravách letošní kampaně jsme se vžili hlavně do jejich kůže. Shrnuli jsme to nejčastější, co jim při blížícím se závěru letních prázdnin naskakuje na mysl. Ve spotech ukazujeme aktivní děti při běžných školních i mimoškolních aktivitách, protože víme, že hlavně takovým školákům máme co nabídnout,” říká Zdeněk Morávek, marketingový ředitel Sportisima.
Kampaň vznikla ve spolupráci se zlínskou produkcí Bumerang Film.
-stk-
# reklama # kampaň # Sportisimo # Bumerang Film # back-to-school # sportovní oblečení # návrat do školy
Autor textu MediaGuru
# Aktuality # Lidé # Marketing
Novou ředitelkou značky a marketingové komunikace T-Mobilu se od srpna stane
Tímea Balogh. Do české pobočky přichází ze skupiny Deutsche Telekom, kde
měla na starosti marketing pro spotřebitelský segment.
Prima upravuje programové schéma hlavního kanálu. Seznamovací reality show
Are You The One? Česko se přesouvá z podvečerního vysílání do pozdního
večera po 22. hodině.
TV Nova zahájila natáčení nového seriálu Boží plán.
Čtyřiadvacetidílná novinka od tvůrců Jedné rodiny sází na příběh
trojice přátel. Hlavní role ztvární Marek Lambora, Václav Matějovský a Filip Březina.