Sodexo Benefity si na rebranding vybralo Publicis Groupe
Sodexo Benefity si ve výběrovém řízení na mediální agenturu vybírá
Publicis Groupe.
Společnost Sodexo Benefity si v tendru na mediální agenturu zvolila komunikační skupinu Publicis Groupe. Ta pro poskytovatele firemních benefitů zajistí mediální strategii k rebrandingové kampani na novou značku Pluxee v České republice. Na starosti bude mít mediální plánování a nákup reklamního prostoru v online i offline médiích. Největší kampaň v historii firmy bude spuštěna v prvním čtvrtletí 2024.
Vedle mediální strategie se skupina Publicis Groupe postará také o lokalizaci kreativ. Tu bude mít na starost její agentura Leo Burnett, se kterou Sodexo spolupracovalo již v loňském roce v rámci kampaně na produkt Flexi Pass.
-stk-
# Publicis Groupe # mediální agentura # mediální nákup # mediální plánování # tendr # rebranding # výběrové řízení # Leo Burnett # Sodexo # Sodexo Benefity # Pluxee
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Silnou kreativu jsme chtěli primárně, říká Fortuna o novém konceptu
Fortuna v nové globální kampani Feel the Thrill sází na filmovou produkci
natočenou v brazilském São Paulu. Cílem je vybudovat dlouhodobý brandový
koncept stojící na příběhu a lokálních adaptacích napříč pěti trhy.
Knowlimits stále vede v žebříčku mediálních agentur. Největší sítí je Omnicom
COMvergence aktualizovala žebříček mediálních agentur a sítí podle
reklamních objemů klientů za rok 2025. Největší mediálkou podle objemu
zůstává Knowlimits, největší sítí mediálních agentur Omnicom Media.
ČT odhaduje propad financování na dvě miliardy, chce revizi reklamy
Navrhovaná změna financování České televize by podle jejího vedení vedla
k výraznému snížení rozpočtu. V roce 2027 by výpadek mohl dosáhnout
1,75 miliardy korun, v roce 2028 až 2,4 miliardy, uvedla v pátek Česká
televize.