Seriál Bratři a sestry se vrací do vysílání 10. února
Od 10. února se znovu střetnou seriály Bratři a sestry a Polabí. Prvně
jmenovaný se od tohoto data vrací s novými díly.
Seriál Bratři a sestry se po vánoční a novoroční přestávce znovu představí v úterý 10. února. TV Nova se svým seriálem pokračuje opět dvakrát týdně, vysílat ho bude v úterý a ve čtvrtek od 20:20. Nova už před koncem loňského roku ale avizovala, že jarní sezóna tohoto seriálu bude poslední.
Od 10. února se tak vrátí střet vlajkových seriálů hlavní komerční konkurence. Prima svůj seriál Polabí do vysílání zařadila od 20. ledna, Nova si počkala o něco déle.
Programové schéma TV Nova se od konce ledna mění v hlavním vysílacím čase. Nově se v něm objevuje seriál Extraktoři, který od 25. ledna zaujal nedělní prime-time, a od pondělí 26. ledna startují nové díly seriálu Odznak Vysočina. Nova už také oznámila, že nové díly reality show Survivor zařadí do 23. února.
Místo seriálu Bratři a sestry vyplňuje lednové úterky a čtvrtky na TV Nova letitý seriál Chalupáři. Doposud odvysílala sedm dílů s průměrnou sledovaností 670 tisíc diváků starších 15 let. Podíl v divácké skupině 15-54 se pohybuje na úrovni 27 % (zdroj: ATO-Nielsen).
# TV # TV Nova # seriál # program # Bratři a sestry
Autor textu Martina Vojtěchovská
Mohlo by vás zajímat
Policie Modrava se opět stala nedělním vítězem
Policie Modrava se stala nejsledovanějším pořadem nedělního večera a také celého dne.
Knowlimits stále vede v žebříčku mediálních agentur. Největší sítí je Omnicom
COMvergence aktualizovala žebříček mediálních agentur a sítí podle
reklamních objemů klientů za rok 2025. Největší mediálkou podle objemu
zůstává Knowlimits, největší sítí mediálních agentur Omnicom Media.
ČT odhaduje propad financování na dvě miliardy, chce revizi reklamy
Navrhovaná změna financování České televize by podle jejího vedení vedla
k výraznému snížení rozpočtu. V roce 2027 by výpadek mohl dosáhnout
1,75 miliardy korun, v roce 2028 až 2,4 miliardy, uvedla v pátek Česká
televize.