Autor textu MediaGuru
Rada pro rozhlasové a televizní vysílání zahájila s provozovatelem
Šlágr 2 řízení o odnětí licence k terestrickému vysílání.
Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) zahájila se společností Šlágr TV správní řízení o odnětí licence k provozování zemského digitálního televizního vysílání programu Šlágr 2. Důvodem je to, že stanice od 31. května 2021 nevysílala v terestrickém vysílání déle než 30 dnů. Rada stanovila lhůtu k vyjádření do 15 dnů.
Provozovatel stanice drží vedle terestrické licence také licenci k vysílání programu Šlágr 2 prostřednictvím družice. Tato hudební stanice, která vychází z mateřské Šlágr TV a obsahuje větší zastoupení lidové a dechové hudby, teď vysílá přes internet a u některých placených operátorů, v terestrickém vysílání ale dostupná není.
Mateřská Šlágr TV v terestrice vysílá v multiplexu 24 společnosti Digital Broadcasting. Zde se od 1. července objevil také nový kanál Šláger Muzika.
Na provozující společnost Šlágr TV podala insolvenční návrh společnost Czech Digital Group, provozovatel celoplošného terestrického multiplexu MUX 23 a regionální sítě 12. Krajský soud v Českých Budějovicích v květnu návrh zamítl.
-mav-
# RRTV # DVB-T2 # regulace # licence # Šlágr TV # Czech Digital Group # Šlágr 2 # Šláger Muzika
Autor textu MediaGuru
# Aktuality # Lidé # Marketing
Novou ředitelkou značky a marketingové komunikace T-Mobilu se od srpna stane
Tímea Balogh. Do české pobočky přichází ze skupiny Deutsche Telekom, kde
měla na starosti marketing pro spotřebitelský segment.
Prima upravuje programové schéma hlavního kanálu. Seznamovací reality show
Are You The One? Česko se přesouvá z podvečerního vysílání do pozdního
večera po 22. hodině.
TV Nova zahájila natáčení nového seriálu Boží plán.
Čtyřiadvacetidílná novinka od tvůrců Jedné rodiny sází na příběh
trojice přátel. Hlavní role ztvární Marek Lambora, Václav Matějovský a Filip Březina.