Resort školství láká kampaní pedagogy k očkování
Ministerstvo školství informuje školy o přednostním očkování učitelů.
Přesvědčuje je i propagační kampaní.
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) rozeslalo školám ve středu 24. února informace k přednostnímu očkování učitelů. Zároveň chce pedagogy přesvědčit i propagační kampaní. S informací přišel server Seznam Zprávy.
Klíčové vizuály kampaně pracují s tvářemi vybraných pedagogů a motivem vyhrnutého rukávu. Zástupkyně ředitele ostravské školy PORG Martina Čiklová například říká „Těším se, až se lavice ve třídách opět zaplní…“, ředitel berounské základní školy Via Jiří Luka tvrdí: „Vidím světlo na konci tunelu nejen pro školy…“, ředitel Masarykovy ZŠ v Praze-Klánovicích Michal Černý se nechá očkovat, „protože mě mí žáci potřebují…“.
Jedná se tak o další kampaň, jež chce motivovat lidi k očkování proti covid-19. Již začátkem února ji spustilo hlavní město Praha, které kreativní zpracování od agentury DBB nabídlo volně k použití i dalším krajům. Úřad vlády zatím jen vybral dodavatele, kampaň ale spustí nejdříve v dubnu.
-stk-
# kampaň # koronavirus # očkování # MŠMT # školství # pedagogové
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Prima mění vysílací dny a časy reality Are You The One?
Prima upravuje programové schéma hlavního kanálu. Seznamovací reality show
Are You The One? Česko se přesouvá z podvečerního vysílání do pozdního
večera po 22. hodině.
Nova chystá do podzimního vysílání nový seriál Boží plán
TV Nova zahájila natáčení nového seriálu Boží plán.
Čtyřiadvacetidílná novinka od tvůrců Jedné rodiny sází na příběh
trojice přátel. Hlavní role ztvární Marek Lambora, Václav Matějovský a Filip Březina.
Policie Modrava se opět stala nedělním vítězem
Policie Modrava se stala nejsledovanějším pořadem nedělního večera a také celého dne.