Autor textu MediaGuru
Televize Prima nebude zatím zastavovat natáčení seriálu Sestřičky Modrý
kód, přestože někteří herci se potýkají s nákazou.
Televize Prima oznámila, že pandemie covid-19 komplikuje natáčení seriálu Sestřičky Modrý kód. Situace se zkomplikovala poté, co pozitivní test mají herci Daniela Šinkorová a Igor Chmela, s příznaky se potýká Sandra Nováková. Prima ale v natáčení seriálu zatím dál pokračuje, některé materiály se snaží mít předtočené.
„Natáčení i nadále probíhá za nejvyšších bezpečnostních a hygienických opatření a natáčecí plány se upravují s ohledem a respektem ke karanténním opatřením. Díky zavedeným hygienickým opatřením, zodpovědnosti a profesionalitě všech zúčastněných televize zatím nemusela kvůli karanténám na delší dobu přerušovat natáčení. Snaží se ale, aby měla ke všem současně natáčeným pořadům předtočené materiály, které by se v případě karantény nebo při dalších mimořádných opatřeních daly využít," přiblížila mluvčí Kateřina Kotalová.
Seriál Sestřičky Modrý kód patří ke stěžejním pořadům televize Prima. Vysílá se v hlavním vysílacím čase dvakrát týdně.
-mav-
# TV Prima # koronavirus # seriál # výroba # Sestřičky Modrý kód
Autor textu MediaGuru
# Aktuality # Lidé # Marketing
Novou ředitelkou značky a marketingové komunikace T-Mobilu se od srpna stane
Tímea Balogh. Do české pobočky přichází ze skupiny Deutsche Telekom, kde
měla na starosti marketing pro spotřebitelský segment.
Prima upravuje programové schéma hlavního kanálu. Seznamovací reality show
Are You The One? se přesouvá z podvečerního vysílání do pozdního
večera po 22. hodině.
TV Nova zahájila natáčení nového seriálu Boží plán.
Čtyřiadvacetidílná novinka od tvůrců Jedné rodiny sází na příběh
trojice přátel. Hlavní role ztvární Marek Lambora, Václav Matějovský a Filip Březina.