OK TV žádá RRTV o nové licence přes firmu TV OK
Celoplošná televize OK TV, která kvůli interním sporům ukončila v sobotu
16. listopadu své vysílání, požádala mediálního regulátora o dvě
nové licence.
Dvě nové licence – pro televizní vysílače a zvláštní přenosové systémy (placená televize) – plánuje získat staronový provozovatel stanice OK TV. Manželé Kaiserovi žádají tentokrát mediálního regulátora o povolení skrze společnost TV OK. Jejím jediným jednatelem a zároveň společníkem je právě Jana Kaiserová. Přesné datum, kdy OK TV obnoví vysílání, není možné určit, protože záleží na RRTV, kdy obě licence novému provozovateli udělí. Na pozici stanice se vysílá statická obrazovka.
OK TV ukončila pod původní licencovanou společností své vysílání o uplynulém víkendu, v sobotu 16. listopadu. Důvodem byla eskalace sporů s dosavadním jednatelem Janem Hlochem, který vykonával zároveň pozici generálního ředitele. Hloch MediaGuru.cz sdělil, že vyhodnotil situaci v tomto programu jako špatnou a rozhodl se proto obě licence RRTV vrátit. Kaiserovi kontrolovali Hlochovým nevhodným chováním. Celou kauzu medializovali několika články i skrze bulvární deník Blesk.
-lukpol-
# RRTV # DVB-T2 # Rada pro rozhlasové a televizní vysílání # licence # multiplex 24 # OK TV # TV licence
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Policie Modrava se opět stala nedělním vítězem
Policie Modrava se stala nejsledovanějším pořadem nedělního večera a také celého dne.
Knowlimits stále vede v žebříčku mediálních agentur. Největší sítí je Omnicom
COMvergence aktualizovala žebříček mediálních agentur a sítí podle
reklamních objemů klientů za rok 2025. Největší mediálkou podle objemu
zůstává Knowlimits, největší sítí mediálních agentur Omnicom Media.
ČT odhaduje propad financování na dvě miliardy, chce revizi reklamy
Navrhovaná změna financování České televize by podle jejího vedení vedla
k výraznému snížení rozpočtu. V roce 2027 by výpadek mohl dosáhnout
1,75 miliardy korun, v roce 2028 až 2,4 miliardy, uvedla v pátek Česká
televize.