Autor textu MediaGuru
Tváře seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 děkují v novém spotu TV
Nova zdravotníkům.
Televize Nova zařazuje od čtvrtka do vysílání televizní spot, v němž prostřednictvím tváří seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 děkuje zdravotníkům. Do projektu zapojili Zlata Adamovská, Petr Štěpánek, Michaela Badinková, Markéta a Patrik Děrgelovi, Radim Fiala, Jana Holcová, Dana Morávková, Martina Randová, Petr Rychlý, Pavel Řezníček, Martin Stránský a Roman Štabrňák.
„Při vzniku seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 s lékaři, sestrami, záchranáři a dalšími zdravotnickými profesemi úzce spolupracujeme. Obdivujeme jejich nasazení a schopnost nést zodpovědnost za životy druhých. Dnes ale v první linii prokazují statečnost a obětavost, kterou bychom neměli přehlížet,“ vysvětluje důvod vzniku spotu kreativní producentka seriálu Simona Matásková.
Zdroj: TV Nova
-mav-
# TV # reklama # TV Nova # Koronavirus # Ordinace v růžové zahradě 2
Autor textu MediaGuru
# Aktuality # Lidé # Marketing
Novou ředitelkou značky a marketingové komunikace T-Mobilu se od srpna stane
Tímea Balogh. Do české pobočky přichází ze skupiny Deutsche Telekom, kde
měla na starosti marketing pro spotřebitelský segment.
Prima upravuje programové schéma hlavního kanálu. Seznamovací reality show
Are You The One? se přesouvá z podvečerního vysílání do pozdního
večera po 22. hodině.
TV Nova zahájila natáčení nového seriálu Boží plán.
Čtyřiadvacetidílná novinka od tvůrců Jedné rodiny sází na příběh
trojice přátel. Hlavní role ztvární Marek Lambora, Václav Matějovský a Filip Březina.