Nova a Prima už promují ve vysílání nové seriály Polabí a Bratři a sestry
Nova a Prima odstartovaly promo podzimních seriálových novinek. Představují
hlavní postavy i zákulisí natáčení.
Hlavní komerční televizní rivalové, stanice Nova a Prima, zahájily v uplynulých dnech propagaci svých klíčových seriálových novinek pro letošní podzim. Televize Nova začala lákat diváky na rodinné drama Bratři a sestry, zatímco Prima rozjela kampaň k novému seriálu Polabí.
Obě televize využívají k propagaci krátké minutové minipořady, které zařazují do svého vysílání v hlavním večerním čase. Tyto spoty postupně představují hlavní postavy, přibližují zákulisí natáčení a poodhalují atmosféru připravovaných sérií.
Seriál Bratři a sestry, který uvede TV Nova, se zaměří na rodinné vztahy, tajemství a generační konflikty. Prima naopak sází na nový formát Polabí, který kombinuje prvky dramatu a každodenního života a odehrává se v malém městě na břehu Labe.
Oba projekty patří mezi stěžejní tituly podzimního programu obou stanic a jejich promo aktivity budou v následujících týdnech gradovat. Předpokládá se, že oba seriály se na podzim střetnou přímo proti sobě v úterním a čtvrtečním večeru. Detaily odhalí komerční televize na nadcházejících tiskových konferencích k podzimnímu vysílání.
-mav-
# TV # seriál # program # podzim # promo # Polabí # Bratři a sestry
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Knowlimits stále vede v žebříčku mediálních agentur. Největší sítí je Omnicom
COMvergence aktualizovala žebříček mediálních agentur a sítí podle
reklamních objemů klientů za rok 2025. Největší mediálkou podle objemu
zůstává Knowlimits, největší sítí mediálních agentur Omnicom Media.
ČT odhaduje propad financování na dvě miliardy, chce revizi reklamy
Navrhovaná změna financování České televize by podle jejího vedení vedla
k výraznému snížení rozpočtu. V roce 2027 by výpadek mohl dosáhnout
1,75 miliardy korun, v roce 2028 až 2,4 miliardy, uvedla v pátek Česká
televize.
V ČT a ČRo začala jednodenní stávka kvůli financování
Vysílání České televize a Českého rozhlasu bude v pondělí 22. června
ve znamení stávky.