Autor textu MediaGuru
Nová kampaň Národního muzea zpochybňuje přesvědčení, že v minulosti
„bejvávalo dobře“.
Národní muzeum připravilo kampaň na podporu svých nových expozic. Využívá v ní lidové písně „Bejvávalo dobře“, kterou záběry evokujícími mnohdy bolestné historické zkušenosti zároveň zpochybňuje.
Reklamní spot Národního muzea na podporu nových expozic
Pod kampaní je podepsána agentura Espresoo s kreativním týmem ve složení Edy Kauby, Pavla Friše a Viléma Kabzana. Produkci zajistila společnost Creative Embassy, režie se ujalo duo Wolfberg. Fotografie vytvořil Pavel Hejný.
-stk-
# reklama # kampaň # Wolfberg # Creative Embassy # Pavel Hejný # Národní muzeum # Espresoo
Autor textu MediaGuru
COMvergence aktualizovala žebříček mediálních agentur a sítí podle
reklamních objemů klientů za rok 2025. Největší mediálkou podle objemu
zůstává Knowlimits, největší sítí mediálních agentur Omnicom Media.
Navrhovaná změna financování České televize by podle jejího vedení vedla
k výraznému snížení rozpočtu. V roce 2027 by výpadek mohl dosáhnout
1,75 miliardy korun, v roce 2028 až 2,4 miliardy, uvedla v pátek Česká
televize.
# Aktuality # Lidé # Marketing
Na pozici Growth & Community Lead nastupuje Milena Yasmin Žitníková,
která bude mít na starost rozvoj členské základny, investorských akcí
i strategických partnerství.