Média pro vládní očkovací kampaň zajistí Remmark
Ministerstvo zdravotnictví si na nákup mediálního prostoru pro očkovací
kampaň vybralo agenturu Remmark.
Mediální prostor pro vládní očkovací kampaň, která by měla odstartovat 12. dubna, zajistí agentura Remmark. Ve veřejném výběrovém řízení si ji vybralo ministerstvo zdravotnictví. Vyplývá to ze smlouvy, která byla mezi oběma subjekty podepsána 29. března.
Remmark nakoupí mediální prostor „pro potřeby komunikační, marketingové a PR kampaně pro podporu očkování proti nemoci Covid-19 a témat souvisejících“. Celková cena za dodání mediálního prostoru je 50 mil. korun včetně DPH, z čehož polovina bude alokována do televize, přes 10 mil. korun do tisku, 8 mil. do onlinu, 4 mil. do rádia a 2,3 mil. korun do outdooru.
Na přípravě zadávacích podmínek zakázky se podílela profesní asociace mediálních agentur ASMEA, jež je součástí mezinárodních organizací a také největšího sdružení reklamních agentur v ČR – Asociace komunikačních agentur (AKA).
Kreativu kampaně dodává servisní organizace AKA, hlavním motivem má být tečka symbolicky ukončující pandemii.
-stk-
# reklama # kampaň # AKA # tendr # veřejné výběrové řízení # Ministerstvo zdravotnictví # ASMEA # očkování # Remmark
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Policie Modrava se opět stala nedělním vítězem
Policie Modrava se stala nejsledovanějším pořadem nedělního večera a také celého dne.
Silnou kreativu jsme chtěli primárně, říká Fortuna o novém konceptu
Fortuna v nové globální kampani Feel the Thrill sází na filmovou produkci
natočenou v brazilském São Paulu. Cílem je vybudovat dlouhodobý brandový
koncept stojící na příběhu a lokálních adaptacích napříč pěti trhy.
Knowlimits stále vede v žebříčku mediálních agentur. Největší sítí je Omnicom
COMvergence aktualizovala žebříček mediálních agentur a sítí podle
reklamních objemů klientů za rok 2025. Největší mediálkou podle objemu
zůstává Knowlimits, největší sítí mediálních agentur Omnicom Media.