Liga mistrů UEFA a MotoGP jsou zdarma v bezplatné TV
Německá neplacená televize DF1 oznámila tento týden dvě významné
sportovní akvizice. Stanice vysílá v HD rozlišení do celé Evropy
nekódovaně ze satelitu Astra na pozici 19,2 stupně.
Bezplatné vysílání MotoGP na německém kanálu DF1 HD je dobrou zprávou pro satelitní diváky, kteří nemají přístup k prémiovému placenému programu. Německá média informovala, že volné přenosy se budou týkat závodů v Portimau, Austinu, Jerezu, Barceloně, Mugellu, Sachsenringu, Silverstone, Spielbergu, Misanu, Buriramu, Sepangu a Valencii. Půjde o dvanáct z celkem jednadvaceti plánovaných přenosů.
Od března nabízí DF1 také bezplatné vysílání fotbalové Ligy mistrů UEFA. Nejde však o živé přenosy, ale formát re-live, tedy odvysílání ze záznamu s minimálním zpožděním. DF1 se dostává k atraktivním sportovním přenosům díky spolupráci s online platformou DAZN. V nejbližší době nabídne 13. března utkání mezi týmy Borussia Dortmund a PSV Eindhoven naplánované na 21. hodinu.
-lukpol-
# HD # satelit # Německo # zdarma # full HD # Liga mistrů UEFA # satelitní TV # Nova Sport 6 # Moto GP
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Vláda podpořila poslaneckou novelu omezující okruh plátců ČT a ČRo
Vláda podporuje i poslanecký návrh na omezení poplatků pro ČT a ČRo.
Chce rozšířit okruh lidí a firem, které od placení poplatku osvobodí.
Allegro nasazuje do kampaně „Cenfluencera“, promuje nízké ceny po celý rok
Allegro spouští novou marketingovou kampaň s postavou „Cenfluencera“,
která má zákazníkům ukázat, že výhodné nákupy nejsou omezené pouze na
období sezónních slev
# Aktuality # Lidé # Marketing
Marketingovou komunikaci T-Mobile povede Tímea Balogh
Novou ředitelkou značky a marketingové komunikace T-Mobilu se od srpna stane
Tímea Balogh. Do české pobočky přichází ze skupiny Deutsche Telekom, kde
měla na starosti marketing pro spotřebitelský segment.