Autor textu MediaGuru
Košík spouští grilovací kampaň, od června do září v ní ukáže
recepty ze čtyř světových kuchyní.
Košík startuje svou letní grilovací kampaň, v níž chce Čechy inspirovat k vyzkoušení něčeho nového. Od června do září v ní představí recepty ze čtyř světových kuchyní. Poběží v rádiu a na internetu, součástí bude spolupráce s influencery i komunikace v regionální hromadné dopravě.
Kampaň stojí na online spotu, v němž volání grilujícího kuchaře „Mám tu první klobásu,“ je s každým novým grilováním méně sebevědomé.
„Než jsme se do kampaně pustili, vedli jsme velice široké diskuze o tom, jak vlastně grilujeme my, naši blízcí a co nás na tom baví a nebaví. Shodli jsme se, že sejít se u grilu, ze kterého sálá teplo a vůně, je něco, co máme v létě rádi. Ale zároveň jsme poměrně rychle přejezeni stále stejných receptů,“ uvádí Jan Vašíček, šéf marketingu Košík.cz. „Myslím, že jsme díky tomu v kampani poměrně přesně vystihli realitu grilů rozpálených na balkonech a zahradách napříč Českem. A rozhodli se ukázat, že to jde i jinak.“
Integrovaní kampaň je rozprostřená do čtyř měsíců, aby obsáhla celou grilovací sezónu. Po celou dobu bude pracovat s postupně se rozvíjejícími vizuály, které provedou zákazníky v rámci hesla „Létem světem“ čtyřmi grilovacími obdobími. Každé bude reprezentované samostatnou kuchyní – kromě té české to bude také mexická, středomořská a asijská. Součástí budou autorské recepty, které zaštítí zapojení influenceři. Kampaň se středomořskou kuchyní například odstartuje Karolína Four.
Kromě digitálního prostoru využije kampaň rádio a outdoor, v němž nasadí Košík CLV vitríny, billboardy a nově i LCD obrazovky v MHD. Smyčky promující grilovací kampaň a akční produkty uvidí cestující v devíti městech – například Brně, Plzni, Olomouci, Českých Budějovicích, Hradci Králové nebo Pardubicích. Spoty se budou opakovat i několik týdnů.
„Je pro nás klíčové naučit se, na jaká sdělení lidé v regionech reagují. Stát se jejich každodenními průvodci, umět na ně zacílit opravdu komplexně a přesvědčit je, že jsme jejich lokální soused a partner,“ zmiňuje Vašíček s tím, že sdělení kampaně se zaměří na výhodné ceny, rychlost doručení, pohodlí a dopravu. „Učíme se teď s každou kampaní. I tentokrát budeme díky unikátním kódům schopni testovat zásah jednotlivých formátů,“ dodává.
Kampaň vznikla ve spolupráci s agenturou Bubble.
-stk-
# reklama # kampaň # influencer # Koronavirus # grilování # Bubble # Košík # grilovací sezóna # Karolína Four
Autor textu MediaGuru
# Aktuality # Lidé # Marketing
Novou ředitelkou značky a marketingové komunikace T-Mobilu se od srpna stane
Tímea Balogh. Do české pobočky přichází ze skupiny Deutsche Telekom, kde
měla na starosti marketing pro spotřebitelský segment.
Prima upravuje programové schéma hlavního kanálu. Seznamovací reality show
Are You The One? se přesouvá z podvečerního vysílání do pozdního
večera po 22. hodině.
TV Nova zahájila natáčení nového seriálu Boží plán.
Čtyřiadvacetidílná novinka od tvůrců Jedné rodiny sází na příběh
trojice přátel. Hlavní role ztvární Marek Lambora, Václav Matějovský a Filip Březina.