Kanál Šláger Premium skončil v DVB-T2, vysílal zde rok
Z pozemního vysílání zmizela ke konci dubna stanice Šláger Premium.
Program šířila celoplošně společnost Digital Broadcasting. Stanice už je
opět k dispozici pouze v placených službách.
Stanice Šláger Premium vydržela v bezplatném celoplošném DVB-T2 multiplexu 24 operátora Digital Broadcasting přesně jeden rok. Tematický program, který na rozdíl od stanic Šláger Muzika a Šláger Originál neobsahuje grafické lišty a teleshoppingkové nabídky, byl distribuován zcela zdarma od 1. května 2024 v rozlišení 960x540p. Provozovatel stanice na sociálních sítích, primárně na účtech jednotlivých Šláger kanálů, tento krok nekomentoval.
Diváci, kteří měli Šláger Premium v DVB-T2 naladěný, již mají černou obrazovku, programová pozice byla operátorem v uplynulých hodinách odpojena. Aktuálně je v této sítí k dispozici dvacet předvoleb (nabídka pro Prahu). Odpojení Šláger Premium může znamenat dvě věci – buďto skončilo roční promo, které mělo diváky nalákat ke sledování stanice v placených službách, nebo se provozovatel programu rozhodl už dále neprodloužit distribuční smlouvu.
-lukpol-
# DVB-T2 # Digital Broadcasting # multiplex 24 # Šláger Premium
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Policie Modrava se opět stala nedělním vítězem
Policie Modrava se stala nejsledovanějším pořadem nedělního večera a také celého dne.
Knowlimits stále vede v žebříčku mediálních agentur. Největší sítí je Omnicom
COMvergence aktualizovala žebříček mediálních agentur a sítí podle
reklamních objemů klientů za rok 2025. Největší mediálkou podle objemu
zůstává Knowlimits, největší sítí mediálních agentur Omnicom Media.
ČT odhaduje propad financování na dvě miliardy, chce revizi reklamy
Navrhovaná změna financování České televize by podle jejího vedení vedla
k výraznému snížení rozpočtu. V roce 2027 by výpadek mohl dosáhnout
1,75 miliardy korun, v roce 2028 až 2,4 miliardy, uvedla v pátek Česká
televize.