Autor textu MediaGuru
Globus chce ještě letos spustit první výdejní místa. Lidé by si na nich
mohli vyzvednout nákup z e-shopu.
Síť hypermarketů Globus plánuje postavit výdejní místa, kde si budou moci zákazníci vyzvednout nákupy z e-shopu. Po pilotním testování služby iGlobus v hypermarketu na Zličíně v Praze se firma rozhodla vybudovat výdejny na každé ze svých 15 poboček v České republice. Uvedl to server Seznam Zprávy.
Ještě letos by měla být zprovozněna tři nová výdejní místa. Minimálně jedno místo se bude nacházet v Praze, další dvě lokality i mimo hlavní město. Vlastní rozvoz Globus zatím neplánuje.
Výdejními místy chce Globus posílit svou pozici na e-commerce poli, které v důsledku pandemie koronaviru od loňského roku zabydlují i doposud tradiční kamenní retailoví hráči. K řetězci Tesco, který svůj e-shop provozuje již od roku 2010, a Lidlu, jenž spustil online obchod před pěti lety, se loni přidal COOP, Sklizeno či Makro. Přes online supermarket Košík vstoupil na internet také Kaufland. Své e-commerce ambice loni oznámil Albert, vytvořením e-shopu se zabývá i Penny Market, možnosti vyhodnocuje také Billa.
-stk-
# retail # e-shop # e-commerce # Globus # kamenný obchod # výdejní místa
Autor textu MediaGuru
Allegro spouští novou marketingovou kampaň s postavou „Cenfluencera“,
která má zákazníkům ukázat, že výhodné nákupy nejsou omezené pouze na
období sezónních slev
# Aktuality # Lidé # Marketing
Novou ředitelkou značky a marketingové komunikace T-Mobilu se od srpna stane
Tímea Balogh. Do české pobočky přichází ze skupiny Deutsche Telekom, kde
měla na starosti marketing pro spotřebitelský segment.
Prima upravuje programové schéma hlavního kanálu. Seznamovací reality show
Are You The One? se přesouvá z podvečerního vysílání do pozdního
večera po 22. hodině.