Disney+ rozšiřuje záběr v Evropě, Česko zatím chybí
Streamovací služba společnosti Walt Disney bude od 15. září dostupná
v dalších evropských zemích. Česko mezi nimi však není.
Společnost Walt Disney rozšíří dostupnost své streamovací služby Disney+. Od 15. září si ji budou moci předplatit diváci v osmi dalších evropských zemí, a to v Portugalsku, Norsku, Dánsku, Švédsku, Finsku, Belgii, Lucembursku a také na Islandu.
Disney+, jež ve své programové nabídce láká například na Star Wars nebo Mandalorian, byla spuštěna loni v listopadu, a to původně v USA, Kanadě a Nizozemsku. Měsíční předplatné vyjde na 6,99 dolarů (zhruba 170 Kč) a podle posledních zveřejněných údajů má služba kolem 50 milionů předplatitelů.
V Evropě je nyní dostupná kromě Nizozemí dostupná také v Rakousku, Německu, Itálii, Francii, Švýcarsku, Velké Británii a Irsku. Využívat ji mohou také diváci v Portoriku, Indii, Austrálii a na Novém Zélandě.
Disney+ na trhu streamovacích služeb bojuje s Netflixem, Apple TV+ nebo HBO Max, jež odstartovala letos v květnu.
-stk-
# HBO Max # Netflix # Apple TV+ # Disney+ # stream # Walt Disney # služba
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Vláda podpořila poslaneckou novelu omezující okruh plátců ČT a ČRo
Vláda podporuje i poslanecký návrh na omezení poplatků pro ČT a ČRo.
Chce rozšířit okruh lidí a firem, které od placení poplatku osvobodí.
Allegro nasazuje do kampaně „Cenfluencera“, promuje nízké ceny po celý rok
Allegro spouští novou marketingovou kampaň s postavou „Cenfluencera“,
která má zákazníkům ukázat, že výhodné nákupy nejsou omezené pouze na
období sezónních slev
# Aktuality # Lidé # Marketing
Marketingovou komunikaci T-Mobile povede Tímea Balogh
Novou ředitelkou značky a marketingové komunikace T-Mobilu se od srpna stane
Tímea Balogh. Do české pobočky přichází ze skupiny Deutsche Telekom, kde
měla na starosti marketing pro spotřebitelský segment.