Autor textu MediaGuru
Česká televize bude nově formou krátkých pořadů sumarizovat aktuální
vládní opatření. Poprvé se objeví ve čtvrtek po pořadu Branky, body,
vteřiny.
Česká televize rozšíří zpravodajské vysílání o pandemii covid-19 o krátké informační pořady Epicentrum, které shrnou platná vládní opatření. Poprvé se objeví ve čtvrtek 25. února, a to po sportovní relaci Branky, body, vteřiny.
Krátké vysvětlující pořady vyráběné na denní bázi mají za cíl přehledně a stručně informovat diváky o aktuálně platných vládních opatřeních a nařízeních. Mají také odpovědět na otázky, které si v současné době lidé kladou. Infoservis Epicentrum bude vysílat nejen stanice ČT1, ale po dopoledních zprávách i program ČT3 a v průběhu dne zpravodajská ČT24.
ČT v současnosti v souvislosti s informováním o pandemii koronaviru zajišťuje živé přenosy z tiskových konferencí vlády tlumočené do znakového jazyka, celodenní zpravodajský servis ČT24, večerní speciály i webové zpravodajství.
-mav-
# zpravodajství # koronavirus # Česká televize # program # Epicentrum
Autor textu MediaGuru
Vláda podporuje i poslanecký návrh na omezení poplatků pro ČT a ČRo.
Chce rozšířit okruh lidí a firem, které od placení poplatku osvobodí.
Allegro spouští novou marketingovou kampaň s postavou „Cenfluencera“,
která má zákazníkům ukázat, že výhodné nákupy nejsou omezené pouze na
období sezónních slev
# Aktuality # Lidé # Marketing
Novou ředitelkou značky a marketingové komunikace T-Mobilu se od srpna stane
Tímea Balogh. Do české pobočky přichází ze skupiny Deutsche Telekom, kde
měla na starosti marketing pro spotřebitelský segment.