Autor textu MediaGuru
Mediální skupina CME se připojila k platformě albert. Ta se zabývá
udržitelností a životním prostředím v oblasti filmu a televize.
Mediální skupina CME (vlastník TV Nova) se stala první společností z regionu střední a východní Evropy, která se připojila se k platformě albert. Ta se zabývá udržitelností a životním prostředím v oblasti filmu a televize. Bude jejím mezinárodním členem. Přidává se tak ke společnostem, jako jsou Fremantle, ITV a Sky.
„Jako přední producent televizního a VOD obsahu ve střední a východní Evropě si uvědomujeme naši schopnost povzbuzovat a inspirovat diváky, aby mysleli na své vlastní udržitelné chování. Ale také intenzivně vnímáme, že se v první řadě musíme zabývat naším vlastním udržitelným chováním na obrazovce i mimo ni. Jsme plně odhodláni naplnit principy albert a implementovat změny napříč CME, abychom mohli lépe změřit a snížit naši uhlíkovou stopu,“ zdůvodnil Didier Stoessel, generální ředitel CME pro Českou republiku, Rumunsko, Slovensko a Slovinsko.
TV Nova již začala zásady platformy albert zavádět do svých každodenních činností. Přispěla k publikování prvního Manuálu zeleného natáčení v České republice a pracuje na ukotvení udržitelného chování jak při natáčení, tak přímo v ději.
-mav-
# TV Nova # film # ekologie # produkce # CME # udržitelnost # albert
Autor textu MediaGuru
Allegro spouští novou marketingovou kampaň s postavou „Cenfluencera“,
která má zákazníkům ukázat, že výhodné nákupy nejsou omezené pouze na
období sezónních slev
# Aktuality # Lidé # Marketing
Novou ředitelkou značky a marketingové komunikace T-Mobilu se od srpna stane
Tímea Balogh. Do české pobočky přichází ze skupiny Deutsche Telekom, kde
měla na starosti marketing pro spotřebitelský segment.
Prima upravuje programové schéma hlavního kanálu. Seznamovací reality show
Are You The One? se přesouvá z podvečerního vysílání do pozdního
večera po 22. hodině.