Autor textu MediaGuru
Česká značka Sellier & Bellot spustila při příležitosti existence
200 let svou první globální kampaň.
Značka Sellier & Bellot spouští svou dosud největší komunikační kampaň v historii firmy. Děje se tak při příležitosti 200. výročí společnosti. Jde zároveň o historicky první celoevropskou ATL kampaň této značky.
Úkolem agentur bylo vytvořit dvě verze spotu, které dokážou odvyprávět myšlenku kampaně v souladu a s respektem k rozdílným legislativním rámcům jednotlivých evropských trhů. Natáčení probíhalo v exteriérech nedaleko Prahy a v lesích západních Čech, o které vlašimská společnost aktuálně pečuje.
Za vznikem ATL kampaně stojí spolupráce dvou pražských agentur Lemonade a Moneyball, které svěřily režii a kreativní exekuci spotu autorské dvojici Štěpán Zálešák a Gašper Šnuderl ze studia Wabisabi Films.
Spot zve diváka k ohni, kde se vypráví příběhy, připomínají hrdinové a vznikají legendy. Značka vyzývá lovce, dobrodruhy a hrdiny napříč kontinenty, aby sdíleli osudy předků i své vlastní. Spot je ke zhlédnutí zde.
„Chtěli jsme vyprávět příběh, který není o konkrétním produktu, ale o emocích, zážitcích a hodnotách, které značka po 200 let reprezentuje,“ říká za režisérské duo Gašper.
-mav-
# reklama # spot # ATL # Sellier & Bellot
Autor textu MediaGuru
# Aktuality # Lidé # Marketing
Novou ředitelkou značky a marketingové komunikace T-Mobilu se od srpna stane
Tímea Balogh. Do české pobočky přichází ze skupiny Deutsche Telekom, kde
měla na starosti marketing pro spotřebitelský segment.
Prima upravuje programové schéma hlavního kanálu. Seznamovací reality show
Are You The One? Česko se přesouvá z podvečerního vysílání do pozdního
večera po 22. hodině.
TV Nova zahájila natáčení nového seriálu Boží plán.
Čtyřiadvacetidílná novinka od tvůrců Jedné rodiny sází na příběh
trojice přátel. Hlavní role ztvární Marek Lambora, Václav Matějovský a Filip Březina.