Autor textu MediaGuru
Rádio Blaník slaví 25. narozeniny, chystá koncert s účastí Boney M,
výběrovou edici CD, blanickou kapelu i kontaktní kampaň v regionech.
Výjezdy po republice budou tvořit hlavní část letní kontaktní kampaně Rádia Blaník. Stanice se chystá vyrazit mezi své posluchače do menších měst a obcí po celé republice, kde jim uspořádá speciální „Letní koncert Rádia Blaník“ pro cca tři tisíce lidí. Kromě českých interpretů se představí i nová „blanická kapela.“ „
„V letošním roce se hodláme zaměřit na další růst počtu posluchačů a posílíme osobní kontakt s nimi. Letošní heslo Rádia Blaník zní ‚Jedeme za vámi’. K tomu se nám naše vlastní blanická kapela, hymna i nejoblíbenější české písničky na CD budou hodit. Pohodová česká muzika lidi sbližuje, správně je naladí a my chceme, aby se s Rádiem Blaník zkrátka cítili dobře,“ říká Petr Uchytil, ředitel marketingu a produktu.
Rádio Blaník připravuje ke svému 25. výročí několik aktivit. Kromě (v tuto chvíli již vyprodaného) narozeninového koncertu na Konopišti, kde vystoupí i zahraniční kapela Boney M, chystá stanice i nové hudební CD „25 let hezky česky“, jehož obsah zvolí sami posluchači.
-mav-
# kampaň # marketing # audio # koncert # rádio # Rádio Blaník # narozeniny # kontaktní kampaň
Autor textu MediaGuru
# Aktuality # Lidé # Marketing
Novou ředitelkou značky a marketingové komunikace T-Mobilu se od srpna stane
Tímea Balogh. Do české pobočky přichází ze skupiny Deutsche Telekom, kde
měla na starosti marketing pro spotřebitelský segment.
Prima upravuje programové schéma hlavního kanálu. Seznamovací reality show
Are You The One? Česko se přesouvá z podvečerního vysílání do pozdního
večera po 22. hodině.
TV Nova zahájila natáčení nového seriálu Boží plán.
Čtyřiadvacetidílná novinka od tvůrců Jedné rodiny sází na příběh
trojice přátel. Hlavní role ztvární Marek Lambora, Václav Matějovský a Filip Březina.