Autor textu MediaGuru
V prvním pololetí 2022 evidovala společnost T-Mobile 223 tisíc
zákazníků své satelitní a internetové televize.
T-Mobile TV v prvním pololetí 2022 sledovalo 223 tisíc lidí, a to jak přes IPTV, tak na satelitních platformách. Společnost T-Mobile to uvedla v tiskovém oznámení v souvislosti se zveřejněním hospodářských výsledků za 1. pololetí 2022. Za stejné období loni evidovala 205 tisíc zákazníků, meziročně si tak o 9 procent polepšila.
Společnost zároveň uvedla, že mobilní služby T-Mobile využívalo k 30. červnu 2022 více než 6,3 milionu zákazníků, přičemž v meziročním srovnání přibylo zákazníků se smlouvou. Mírně poklesl počet zákazníků využívajících předplacené karty. Vysokorychlostní připojení využívá 411 tisíc zákazníků (meziročně +8 %).
Tržby společnosti v 1. pololetí meziročně stouply o 4,2 % na 14,2 mld. Kč a zisk EBITDA se zvýšil o téměř čtyři procenta na 5,98 mld. Kč.
V květnu vstoupil T-Mobile jako první telekomunikační operátor do metaverza. Na online herní platformě Roblox představil svůj vlastní projekt virtuálního klubu Beatland, který uživatelům zprostředkuje nový způsob vnímání hudby spolu s řadou dalších aktivit. Beatland navazuje na celoevropský hudební projekt Telekom Electronic Beats, který odráží neustálý vývoj hudby, designu, umění, módy a nových technologií.
-mav-
# TV # T-Mobile # IPTV # T-Mobile TV # zákazník
Autor textu MediaGuru
# Aktuality # Lidé # Marketing
Novou ředitelkou značky a marketingové komunikace T-Mobilu se od srpna stane
Tímea Balogh. Do české pobočky přichází ze skupiny Deutsche Telekom, kde
měla na starosti marketing pro spotřebitelský segment.
Prima upravuje programové schéma hlavního kanálu. Seznamovací reality show
Are You The One? Česko se přesouvá z podvečerního vysílání do pozdního
večera po 22. hodině.
TV Nova zahájila natáčení nového seriálu Boží plán.
Čtyřiadvacetidílná novinka od tvůrců Jedné rodiny sází na příběh
trojice přátel. Hlavní role ztvární Marek Lambora, Václav Matějovský a Filip Březina.