Autor textu MediaGuru
Česká filharmonie připravila nový spot, kterým upozorňuje na své
japonské turné.
Česká filharmonie spustila kampaň k podzimnímu asijskému turné, které začíná v polovině října. Hlavním prvkem je minutu a půl dlouhý spot v japonštině složený ze šesti scén, z nichž každá funguje i jako samostatný třicetisekundový klip, v němž obyvatelé Tokia a Ósaky hovoří o očekávaném příjezdu orchestru.
Kampaň s nadsázkou připomíná oblibu české klasické hudby v Japonsku od první návštěvy orchestru v roce 1959 a využívá claim „Naši Japonci nám rozumějí“. Spot vytvořila agentura Narata a režíroval Prokop Jelínek.
„Spot se objeví v onlinu, na sociálních sítích a v kině, čímž se propojí brand-building na velkém plátně s digitálním performance rozměrem kampaně. Zároveň slouží jako pozvánka ke sledování online reportáže z turné na sociálníchsítích orchestru,“ uvedl Jakub Kožíšek, vedoucí marketingu České filharmonie.
Zdroj: Česká filharmonie
Podzimní turné do Japonska, Jižní Koreje a na Tchaj-wan proběhne pod taktovkou šéfdirigenta a hudebního ředitele Semjona Byčkova. Během dvou týdnů, od 14. do 29. října, se uskuteční jedenáct koncertů v šesti městech – Tchaj-peji, Kaohsiungu, Ósace, Tokiu, Saitamě a Soulu.
-mav-
# reklama # Česká filharmonie # Japonsko
Autor textu MediaGuru
Allegro spouští novou marketingovou kampaň s postavou „Cenfluencera“,
která má zákazníkům ukázat, že výhodné nákupy nejsou omezené pouze na
období sezónních slev
# Aktuality # Lidé # Marketing
Novou ředitelkou značky a marketingové komunikace T-Mobilu se od srpna stane
Tímea Balogh. Do české pobočky přichází ze skupiny Deutsche Telekom, kde
měla na starosti marketing pro spotřebitelský segment.
Prima upravuje programové schéma hlavního kanálu. Seznamovací reality show
Are You The One? se přesouvá z podvečerního vysílání do pozdního
večera po 22. hodině.