Autor textu MediaGuru
Radio Awards 2025 ocenilo nejlepší rozhlasové kampaně Plzeňského kraje.
V hlavní kategorii zvítězila Centrála cestovního ruchu Plzeňského kraje
s veletrhem ITEP.
Mediální zastupitelství Radiohouse ze skupiny Media Bohemia vyhlásilo vítěze čtvrtého ročníku cen Radio Awards 2025, které oceňují nejefektivnější a nejkreativnější rozhlasové kampaně v Plzeňském kraji. Odborná porota hodnotila především kreativitu spotů, jasnost sdělení, práci s audio prvky, komplexnost kampaně a její regionální dopad.
1. místo: Centrála cestovního ruchu Plzeňského kraje – veletrh ITEP
2. místo: Klaus Holding – projekt U Daliborky Nepomuk
3. místo: Profivoda
„V letošním ročníku Radio Awards jsme rozšířili stávající kategorie o dvě nové – Nejlepší rozhlasový spot roku a Nejlepší mediální partnerství Plzeňského kraje. Chceme tím více podpořit dlouhodobou práci firem se značkou a audio komunikací. Zároveň sledujeme výrazný posun v tom, jak firmy využívají rádio v kombinaci s dalšími formáty – od digitálních rozšíření po eventové aktivity,ˮ říká Martina Nováková, regionální obchodní ředitelka Radiohouse pro západní Čechy.
„Radio Awards je pro nás dlouhodobě potvrzením, že Plzeňský kraj je mimořádně silným regionem, pokud jde o kreativitu i odvahu firem pracovat s rádiem jako významným médiem. Každý rok vidíme kampaně, které nastavují laťku ještě výše – a letošní semifinalisté a vítězové jsou toho jasným důkazem,“ dodal Petr Uchytil, marketingový ředitel Radiohouse.
O vítězích rozhodovala odborná porota složená z osobností českého rozhlasového a marketingového prostředí:
Generálním partnerem Radio Awards 2025 se v letošním roce stal Senimed, farmaceutická společnost působící v oblasti distribuce volně prodejných léků, zdravotnických prostředků a doplňků stravy. Večerem v prostorách Plzeňského Prazdroje provázel moderátor Jirka Pelnář a o hudební vystoupení se postarala Kateřina Marie Tichá.
-mav-
# reklama # audio # rádio # cena # Radio Awards # Radihouse # Centrála cestovního ruchu Plzeňského kraje
Autor textu MediaGuru
Rada České televize požádala vedení televize o vypracování krizových
scénářů kvůli vládní změně financování.
Agentura Bubble po deseti letech mění svou pozici na trhu i vizuální
identitu. Dosavadní profilaci založenou na sociálních sítích a content
marketingu nahrazuje konceptem attention-led agentury, která staví na
získávání pozornosti publik.
# Aktuality # TV & video # Lidé
Mediální skupina Prima od 1. července 2026 mění svou organizační
strukturu i složení vrcholového vedení. Dosavadní generální ředitel
Marek Singer přechází do dozorčí rady, na post generálního ředitele se
přesouvá stávající výkonný ředitel Lukáš Kubát. Alex Ruzek vedle
televizního vysílání bude nově řídit i aktivity skupiny
v oblasti rádií.