Prima+ eviduje 1,2 milionu registrovaných uživatelů
VIdeoplatforma Prima+ vykazuje 1,2 mil. registrovaných uživatelů a 161 tisíc uživatelů platících.
Skupina Prima oznámila, že její videoplatforma Prima+ přesáhla hranici milionu registrovaných uživatelů. Konkrétně jich má být 1,2 mil. a 161 tisíc uživatelů si službu předplácí. Na tiskové konferenci k podzimnímu schématu to uvedl generální ředitel Marek Singer.
Za 18 měsíců fungování služby si uživatelé přehráli 138 mil. videí. K divácky nejúspěšnějším patří seriály ZOO, Sedm schodů k moci, Zákony vlka, Prostřeno a Polda.
Prima nabízí na službě Prima+ tři úrovně sledování: za registraci, za snížené předplatné s omezeným množstvím reklamy a za plné předplatné bez reklam. „V hybridním modelu vidíme budoucnost," sdělil Marek Singer a naznačil tak, že Prima tento model opouštět nebude.
-mav-
# TV Prima # VOD # SVOD # Marek Singer # uživatel # Prima+
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Vláda podpořila poslaneckou novelu omezující okruh plátců ČT a ČRo
Vláda podporuje i poslanecký návrh na omezení poplatků pro ČT a ČRo.
Chce rozšířit okruh lidí a firem, které od placení poplatku osvobodí.
Prima mění vysílací dny a časy reality Are You The One?
Prima upravuje programové schéma hlavního kanálu. Seznamovací reality show
Are You The One? se přesouvá z podvečerního vysílání do pozdního
večera po 22. hodině.
Nova chystá do podzimního vysílání nový seriál Boží plán
TV Nova zahájila natáčení nového seriálu Boží plán.
Čtyřiadvacetidílná novinka od tvůrců Jedné rodiny sází na příběh
trojice přátel. Hlavní role ztvární Marek Lambora, Václav Matějovský a Filip Březina.