Autor textu MediaGuru
Hlavní město Praha spouští kampaň proti koronaviru „Chraňte sebe
i ostatní“, hlavní tváří jsou lidé z první linie.
Hlavní město Praha pokračuje v kampaních proti koronaviru. Cílem je ukázat, jak je důležitá slušnost a pomoc ostatním. Nová kampaň „Chraňte sebe i ostatní“ je postavena na pozitivní komunikaci a na fotografiích skutečných lidí z řad záchranářů, policistů, strážníků, hasičů a Českého červeného kříže.
Praha kampaň spouští od pondělí 26. října. „Kampaň poukazuje na to, že základní pravidla a zásady (včetně 3R) jsou nejefektivnější cestou k omezení šíření nákazy. Obzvláště nyní, kdy počty nemocných a v karanténě rostou, kampaň připomíná, že naše chování ovlivňuje nejen zdraví nás samotných, ale i zdraví ostatních,“ říká primátor hlavního města Prahy Zdeněk Hřib.
Cílem kampaně „Chraňte sebe i ostatní“ je apel k veřejnosti na dodržování všech vládních opatření poukázáním na osoby v první linii, které svým zodpovědným chováním, ohleduplností a slušností můžeme ochránit a pomoci jim překonat kritické období pandemie. Jejím cílem je také oslovit veřejnost a motivovat část obyvatel, kteří odmítají dodržování pravidel, aby si vzpomněli na ty, kteří jsou vystaveni nebezpečí každý den.
Kampaň vytvořil odbor médií a marketingu pražského magistrátu a celkové náklady na její výrobu a instalaci do veřejného prostoru byly přibližně 360 tisíc korun bez DPH. Část venkovních ploch poskytl městu bezplatně Svaz provozovatelů venkovní reklamy (SPVR). Kampaň se objeví také v tištěných periodikách, rádiích, online médiích, na sociálních sítích či na billboardech po Praze.
Pražský magistrát rovněž poděkoval všem, kteří se do kampaně zapojili, a to včetně médií, která nabídla svůj prostor za zvýhodněných podmínek a někdy i zdarma. V další části kampaně se plánují zapojit také některé známé osobnosti a influenceři.
-mav-
# reklama # koronavirus # Praha # Sdružení pro venkovní reklamu
Autor textu MediaGuru
Allegro spouští novou marketingovou kampaň s postavou „Cenfluencera“,
která má zákazníkům ukázat, že výhodné nákupy nejsou omezené pouze na
období sezónních slev
# Aktuality # Lidé # Marketing
Novou ředitelkou značky a marketingové komunikace T-Mobilu se od srpna stane
Tímea Balogh. Do české pobočky přichází ze skupiny Deutsche Telekom, kde
měla na starosti marketing pro spotřebitelský segment.
Prima upravuje programové schéma hlavního kanálu. Seznamovací reality show
Are You The One? se přesouvá z podvečerního vysílání do pozdního
večera po 22. hodině.