Autor textu MediaGuru
Další vlna pražské kampaně cílí na propagaci posilovací třetí dávky
vakcinace. Připravila ji opět agentura DDB Praha.
Hlavní město Praha spouští další vlnu kampaně k očkování. Reaguje tak na zmenšující se zájem o posilující dávky a také na skutečnost, že od dnešního dne je zpřístupněno očkování třetí dávkou i pro děti starší 12 let. Kampaň znovu vznikla ve spolupráci MHMP a agentury DDB Prague.
„Kampaň reaguje na potřebu posilovacích dávek," uvedl pražský primátor Zdeněk Hřib. Kreativní ředitelka agentury DDB Prague Dora Pružincová sdělila, že nové plakáty budou využívat zdrobněliny, které upozorňují na mírnější příznaky covidu-19 u lidí s posilující dávkou vakcíny. „Všechny vyzýváme, aby se nechali pravidelně testovat a chovali se co nejohleduplněji k ostatním," dodala.
Hřib dále řekl, že v minulosti agentura městu své služby poskytovala bezplatně, nyní jí magistrát přispěje částkou 150.000 korun. Primátor dodal, že očkování třetí dávkou hraje roli i v prevenci dlouhodobých následků po nemoci a s ohledem na šíření varianty omikron se nyní řada lidí nemůže dostavit na objednané termíny vakcinace, takže se uvolnila místa. "Je tady možnost se naočkovat velmi rychle," řekl.
-mav-, -čtk-
# reklama # Koronavirus # Praha # očkování # DDB Prague
Autor textu MediaGuru
Fortuna v nové globální kampani Feel the Thrill sází na filmovou produkci
natočenou v brazilském São Paulu. Cílem je vybudovat dlouhodobý brandový
koncept stojící na příběhu a lokálních adaptacích napříč pěti trhy.
COMvergence aktualizovala žebříček mediálních agentur a sítí podle
reklamních objemů klientů za rok 2025. Největší mediálkou podle objemu
zůstává Knowlimits, největší sítí mediálních agentur Omnicom Media.
Navrhovaná změna financování České televize by podle jejího vedení vedla
k výraznému snížení rozpočtu. V roce 2027 by výpadek mohl dosáhnout
1,75 miliardy korun, v roce 2028 až 2,4 miliardy, uvedla v pátek Česká
televize.