Autor textu MediaGuru
Gabriela Partyšová a Aleš Lehký se vracejí do pořadu Snídaně s Novou.
Společně jej budou moderovat od 20. července.
Od pondělí 20. července se v pořadu Snídaně s Novou objeví nová moderátorská dvojice ve složení Gabriela Partyšová a Aleš Lehký. V uvádění ranního pořadu se budou střídat s dvěma dalšími páry – Kristinou Kloubkovou a Pavlem Svobodou nebo Nikolou Čechovou (Shopaholic Nicol) a Milanem Peroutkou.
Pro Partyšovou ani pro Lehkého nejde ve Snídani s Novou o premiéru. Gabriela Partyšová uváděla tento pořad s Pavlem Svobodou a Aleš Lehký s Ivetou Kořínkovou.
Jak už jsme informovali na začátku června, z moderování pořadu naopak odešli manželé Zorka a Miroslav Hejdovi.
-mav-
# TV Nova # Snídaně s Novou # Gabriela Partyšová # Aleš Lehký # moderace
Autor textu MediaGuru
Policie Modrava se stala nejsledovanějším pořadem nedělního večera a také celého dne.
COMvergence aktualizovala žebříček mediálních agentur a sítí podle
reklamních objemů klientů za rok 2025. Největší mediálkou podle objemu
zůstává Knowlimits, největší sítí mediálních agentur Omnicom Media.
Navrhovaná změna financování České televize by podle jejího vedení vedla
k výraznému snížení rozpočtu. V roce 2027 by výpadek mohl dosáhnout
1,75 miliardy korun, v roce 2028 až 2,4 miliardy, uvedla v pátek Česká
televize.