Autor textu MediaGuru
Gabriela Partyšová a Aleš Lehký se vracejí do pořadu Snídaně s Novou.
Společně jej budou moderovat od 20. července.
Od pondělí 20. července se v pořadu Snídaně s Novou objeví nová moderátorská dvojice ve složení Gabriela Partyšová a Aleš Lehký. V uvádění ranního pořadu se budou střídat s dvěma dalšími páry – Kristinou Kloubkovou a Pavlem Svobodou nebo Nikolou Čechovou (Shopaholic Nicol) a Milanem Peroutkou.
Pro Partyšovou ani pro Lehkého nejde ve Snídani s Novou o premiéru. Gabriela Partyšová uváděla tento pořad s Pavlem Svobodou a Aleš Lehký s Ivetou Kořínkovou.
Jak už jsme informovali na začátku června, z moderování pořadu naopak odešli manželé Zorka a Miroslav Hejdovi.
-mav-
# TV Nova # Snídaně s Novou # Gabriela Partyšová # Aleš Lehký # moderace
Autor textu MediaGuru
Prima upravuje programové schéma hlavního kanálu. Seznamovací reality show
Are You The One? Česko se přesouvá z podvečerního vysílání do pozdního
večera po 22. hodině.
TV Nova zahájila natáčení nového seriálu Boží plán.
Čtyřiadvacetidílná novinka od tvůrců Jedné rodiny sází na příběh
trojice přátel. Hlavní role ztvární Marek Lambora, Václav Matějovský a Filip Březina.
Policie Modrava se stala nejsledovanějším pořadem nedělního večera a také celého dne.