Autor textu MediaGuru
Óčko Black ukončí celoplošné DVB-T2 vysílání, pokračovat bude jen
v regionálních sítích Českých Radiokomunikací.
Hudební stanice Óčko Black v blízké době ukončí celoplošné DVB-T2 vysílání v multiplexu 24 společnosti Digital Broadcasting a nadále bude pokračovat pouze v regionálních sítích Českých Radiokomunikací.
„Na začátku jsme avizovali, že vysílání v DVB-T2 multiplexu 24 je experiment na tři měsíce. Po jeho skončení si data od operátora a odezvu našich diváků vyhodnotíme a budeme s nimi pracovat v dlouhodobém horizontu,“ řekl MediaGuru.cz generální ředitel hudebních televizí Óčko Štěpán Wolde. Óčko Black zahájilo celoplošnou distribuci DVB-T2 17. listopadu loňského roku, tříměsíční experiment se tak nachýlil v těchto dnech ke svému závěru.
Mediální skupina Mafra, pod kterou Óčka patří, šíří Óčko a Óčko Star prostřednictvím celoplošného DVB-T2 multiplexu 22 Českých Radiokomunikací, stejný operátor pak distribuuje Óčko Expres a Óčko Black prostřednictvím svých regionálních sítí. Na pozemní platformě jsou tyto programy k dispozici pouze ve standardním rozlišení, ve vyšší obrazové kvalitě jsou hudební kanály šířeny u některých operátorů placené televize.
-lukpol-
# televize # TV Óčko # DVB-T2 # Štěpán Wolde # Óčko Black # Óčko # multiplex 24
Autor textu MediaGuru
Prima upravuje programové schéma hlavního kanálu. Seznamovací reality show
Are You The One? Česko se přesouvá z podvečerního vysílání do pozdního
večera po 22. hodině.
TV Nova zahájila natáčení nového seriálu Boží plán.
Čtyřiadvacetidílná novinka od tvůrců Jedné rodiny sází na příběh
trojice přátel. Hlavní role ztvární Marek Lambora, Václav Matějovský a Filip Březina.
Policie Modrava se stala nejsledovanějším pořadem nedělního večera a také celého dne.