Autor textu MediaGuru
Do pražských ateliérů v Hostivaři se po koronavirové pauze vrátil štáb
seriálu Ulice.
Televize Nova začala v pražských Hostivařích natáčet nové díly svého podvečerního seriálu Ulice. Nova už dříve oznámila, že výrobu svých původních seriálů po vynucené koronavirové pauze obnoví po polovině června.
Během natáčení musí být dodržována přísná hygienická a bezpečnostní opatření. Každý účastník natáčení byl v předstihu otestován na Covid-19. „Počítali jsme s variantou, že se nákaza u některého z účastníků může objevit a budeme muset narychlo měnit natáčecí plány. To se naštěstí nestalo, protože veškeré provedené testy byly negativní,” konstatovala výkonná producentka seriálu Ulice Janka Maršíková.
Natáčení aktuálně probíhá ve speciálním režimu. Herci se například nepotkají v šatně ani maskérně. Stolky jsou rozděleny plexisklem. A štáb nosí kromě roušek také speciální ochranné štíty.
-mav-
# koronavirus # TV Nova # seriál # Ulice # výroba
Autor textu MediaGuru
COMvergence aktualizovala žebříček mediálních agentur a sítí podle
reklamních objemů klientů za rok 2025. Největší mediálkou podle objemu
zůstává Knowlimits, největší sítí mediálních agentur Omnicom Media.
Navrhovaná změna financování České televize by podle jejího vedení vedla
k výraznému snížení rozpočtu. V roce 2027 by výpadek mohl dosáhnout
1,75 miliardy korun, v roce 2028 až 2,4 miliardy, uvedla v pátek Česká
televize.
Vysílání České televize a Českého rozhlasu bude v pondělí 22. června
ve znamení stávky.