Autor textu MediaGuru
Novým marketingovým ředitelem (CMO) komunikační sítě Munipolis se stal
Jakub Horák.
Chytrá komunikační síť Munipolis, která nabízí nástroje pro dialog samospráv s občany nebo interní komunikaci firem, má nového marketingového ředitele. Stal se jím Jakub Horák, který byl v posledních dvou letech zodpovědný za kreativní část komunikace. Zaměří se především na segment interní firemní komunikace a posílení v Německu a Maďarsku.
Jakub Horák původně začínal na mediálním trhu, konkrétně v segmentu audioknih. Mimo jiné vedl jako šéfredaktor magazín Naposlech.cz a založil cenu Audiokniha roku, která vybírá nejlepší díla od roku 2013. Později z pozice kreativce vytvářel audiovizuální komunikaci pro Okay.
V Munipolis se jako šéf kreativního oddělení pod vedením spoluzakladatele Ondřeje Švrčka podílel například na klíčovém rebrandingu. Ten původní službu „Mobilní Rozhlas“ a jeho komunikaci rozšířil poprvé mimo skupinu samospráv a začal ji pod novou značkou otevírat také pro další cílové skupiny, jako například firmy nebo spolky. Zároveň vybudoval aktuální marketingový tým, o který se bude v nové pozici opírat.
„Během tohoto roku před námi stojí důležité strategické úkoly. Marketingové nástroje a komunikaci, které nás přivedly na špičku chytré komunikace u nás, budeme postupně nasazovat také v ostatních zemích, kde Munipolis působí. Tedy na Slovensku, v Maďarsku a Německu,“ zmiňuje Jakub Horák, CMO Munipolis, a dodává: „Zároveň budeme výrazně více rozšiřovat komunikaci na nové cílové skupiny, zejména firmy nebo spolky. Jít chceme především cestou spolupráce s opinion leadery a komunitami, osvědčenými webináři, nově pak zařadíme také komplexnější online kampaně.“
Horákovým cílem je i posílit roli Munipolis mezi českými městy a vesnicemi. Produkt, který používá každý pátá samospráva v Česku, se více zaměří na propojení obcí se školami nebo sportovními kluby či zaměstnavateli na svém území, maximální ověřitelnost informací nebo například krizovou komunikaci a pomoc při informování široké veřejnosti při nenadálých situacích.
-stk-
# personálie # lidé # marketing # Jakub Horák # Munipolis # Mobilní rozhlas
Autor textu MediaGuru
# Aktuality # Lidé # Marketing
Novou ředitelkou značky a marketingové komunikace T-Mobilu se od srpna stane
Tímea Balogh. Do české pobočky přichází ze skupiny Deutsche Telekom, kde
měla na starosti marketing pro spotřebitelský segment.
Prima upravuje programové schéma hlavního kanálu. Seznamovací reality show
Are You The One? Česko se přesouvá z podvečerního vysílání do pozdního
večera po 22. hodině.
TV Nova zahájila natáčení nového seriálu Boží plán.
Čtyřiadvacetidílná novinka od tvůrců Jedné rodiny sází na příběh
trojice přátel. Hlavní role ztvární Marek Lambora, Václav Matějovský a Filip Březina.