Autor textu MediaGuru
GlaxoSmithKline se v době pandemie rozhodla rozdat seniorům, dobrovolníkům
a kurýrům balíčky vitamínů.
Společnost GlaxoSmithKline (GSK), stojící za značkami jako Voltaren, Sensodyne, Otrivin, Panadol nebo Centrum, se ve své marketingové komunikaci rozhodla ocenit práci lidí v první linii.
Do televize tak nasadila dva děkovné reklamní spoty. V prvním děkuje zdravotníkům, prodavačům a také lékárníkům, v druhém všem, kteří se do boje s pandemií koronaviru pustili. Spolu s tím daruje více než 35 tisíc balíčků vitamínů Centrum seniorům, dobrovolníkům a kurýrům v Česku i na Slovensku.
Balíčky vitamínů rozdává GSK v různých variantách, vždy s ohledem na cílovou skupinu. Do distribuce seniorům a dobrovolníkům jsou zapojeny neziskové organizace Adra, Život 90, Seniorem s radostí či Fosa. Obdarováni budou rovněž kurýři z online supermarketu Rohlík.cz. Vitamínová pomoc by se měla dostat potřebným nejen v Praze a Bratislavě, ale i v dalších městech obou zemí.
-stk-
# reklama # kampaň # koronavirus # GSK # GlaxoSmithKline # vitamíny # Centrum
Autor textu MediaGuru
Policie Modrava se stala nejsledovanějším pořadem nedělního večera a také celého dne.
Fortuna v nové globální kampani Feel the Thrill sází na filmovou produkci
natočenou v brazilském São Paulu. Cílem je vybudovat dlouhodobý brandový
koncept stojící na příběhu a lokálních adaptacích napříč pěti trhy.
COMvergence aktualizovala žebříček mediálních agentur a sítí podle
reklamních objemů klientů za rok 2025. Největší mediálkou podle objemu
zůstává Knowlimits, největší sítí mediálních agentur Omnicom Media.