Autor textu MediaGuru
Moderátorka Gabriela Partyšová po 27 letech působení v televizi Nova
přechází na post kreativní ředitelky televizní stanice Praha TV.
Moderátorka Gabriela Partyšová po 27 letech působení v televizi Nova přechází na post kreativní ředitelky televizní stanice Praha TV, kde bude současně moderovat vlastní pořad. Většinovým vlastníkem Praha TV je mediální skupina BigBoard Richarda Fuxy.
„Ráda uzavírám životní etapy. V posledních pěti letech jsem toužila po profesní změně, která přišla před pár dny a díky které jsem se rozhodla ukončit spolupráci s TV Nova. Děkuji mediální skupině BigBoard za tuto příležitost, kterou považuji za velký profesní postup,“ uvedla Gabriela Partyšová.
Partyšová bude mít s týmem Praha TV na starost přípravu nových formátů..
Gabriela Partyšová svoji kariéru odstartovala v devatenácti letech v TV Nova. Během sedmi let na pozici redaktorky získala zkušenosti s přípravou obsahu, formátu i zpracování reportáží. Následně se přesunula do pozice moderátorky. S moderováním začínala v pořadu Eso. Poté uváděla přímé přenosy jako je Český slavík a Česká Miss. Vystupovala i v bulvárních pořadech Prásk nebo Život ve hvězdách a měla své vstupy také ve Snídani s Novou.
-mav-
# TV # lidé # TV Nova # Gabriela Partyšová # management # Praha TV
Autor textu MediaGuru
Komunikační agentura Hero & Outlaw loni navýšila obrat o 14 % na
114 milionů Kč. V reakci na další rozvoj firma rozšiřuje management a klientský servis o několik seniorních odborníků.
Dvakrát týdně Polda na Primě, Případy mimořádné Marty na Nově nebo
Vyprávěj na hlavním kanále České televize. Tuzemské nejsilnější
stanice se v letním vysílání opřou především o své archivy.
V pondělí před půlnocí odešla moderátorka Rádia Kiss Barbora
Tlučhořová. Ve věku 37 let podlehla zákeřné nemoci.