Autor textu MediaGuru
Digital Broadcasting zahajuje od pondělí provoz ysílačů v rámci DVB-T2
multiplexu 24 v Pardubickém kraji a v Královéhradeckém kraji.
Společnost Digital Broadcasting zahájila v pondělí 22. června 2020 provoz tří vysílačů v rámci DVB-T2 multiplexu 24 v Pardubickém kraji. O den později, v úterý 23. června, pak zahájí provoz pěti dalších vysílačů v Královéhradeckém kraji.
V pondělí 22. června jde konkrétně o lokality: Pardubice–Slatiňany, Svitavy - Hřebečov (u obou bude multiplex 4 dočasně ponechán) a Ústí n. O. Andrlův Chlum. V úterý 23. června jsou to lokality: Hradec Králové – Chlum, Kutná Hora – Rozhledna, Náchod – Dobrošov, Vrchlabí a Trutnov – Rozhledna.
Vysílací síť „24“ má těmito nově spuštěnými vysílači rozšířit své pokrytí televizním signálem o dalších 1,3 milionu obyvatel České republiky, přičemž celkový počet
potenciálních diváků, kteří budou moci nyní volně přijímat televizní programy, které šíří tato síť má v tomto týdnu podle Digital Broadcasting dosáhnout 6,5 milionu.
-mav-
# TV # DVB-T2 # digitalizace # region # Digital Broadcasting
Autor textu MediaGuru
# Aktuality # Lidé # Marketing
Novou ředitelkou značky a marketingové komunikace T-Mobilu se od srpna stane
Tímea Balogh. Do české pobočky přichází ze skupiny Deutsche Telekom, kde
měla na starosti marketing pro spotřebitelský segment.
Prima upravuje programové schéma hlavního kanálu. Seznamovací reality show
Are You The One? se přesouvá z podvečerního vysílání do pozdního
večera po 22. hodině.
TV Nova zahájila natáčení nového seriálu Boží plán.
Čtyřiadvacetidílná novinka od tvůrců Jedné rodiny sází na příběh
trojice přátel. Hlavní role ztvární Marek Lambora, Václav Matějovský a Filip Březina.