Autor textu MediaGuru
O víkendu 18. a 19. ledna se v pražském multifunkčním centru O2
universum konal druhý ročník největšího tuzemského food festivalu.
Jídelní festival „Nova festival chutí“, který se uskutečnil o víkendu 18. a 19. ledna v pražském multifunkčním centru O2 universum, navštívilo více než 10 tisíc návštěvníků. Akci pořádá televize Nova se společností Bestsport. Pod jednou střechou vyrostly stánky dvaceti nejlepších restaurací z celé republiky.
Návštěvníci se mohli účastnit i exkluzivních degustačních menu pod vedením michellinských kuchařů. Speciálně pro tuto akci vznikla restaurace „VIP Gourmet Experience“.
Degustační menu připravily restaurace Eska, SaSaZu, Grandrestaurant Pupp, Dejvická 34, Mlýnec, Molo, V Zátiší, U Sapíků, Aromi, Kampa Park, Červený Jelen, Silq, Mace a nově také Chateau Mcely, Ginger & Fred, Brick's, pražská Cukrárna Myšák a cukrářka Helena Fléglová, zakladatelka HF Pastry Academy.
Škoda Auto na festivalu odprezentovala novinky ze svého elektrifikovaného portfolia a připravila program s řadou aktivit. Dopravu zajišťovaly elektromobily Škoda Enyaq po celou dobu trvání festivalu. Propojování nápojů a jídel připravila Coca-Cola Company.Představila se také česká značka vybavení domácností ETA, jejíž spotřebiče využívali čeští šéfkuchaři.
-mav-
# TV # TV Nova # event # návštěvnost # food festival # Nova festival chutí
Autor textu MediaGuru
COMvergence aktualizovala žebříček mediálních agentur a sítí podle
reklamních objemů klientů za rok 2025. Největší mediálkou podle objemu
zůstává Knowlimits, největší sítí mediálních agentur Omnicom Media.
Navrhovaná změna financování České televize by podle jejího vedení vedla
k výraznému snížení rozpočtu. V roce 2027 by výpadek mohl dosáhnout
1,75 miliardy korun, v roce 2028 až 2,4 miliardy, uvedla v pátek Česká
televize.
Vysílání České televize a Českého rozhlasu bude v pondělí 22. června
ve znamení stávky.